Głowisz się nad wyborem upominku? Chciałbyś sprawić mu miłą niespodziankę i cudowne przeżycie? Niewątpliwie na wręczenie krawatu bądź wody toaletowej było już całe mnóstwo okazji. Jeśli masz dość tego rodzaju niefajnych oraz szablonowych pomysłów pomyśl nad czymś całkowicie nowym, a przy tym niewyobrażalnie ekscytującym. W naszej ofercie mamy lot szybowcem i skok na bungee.

 

W taki oto sposób podarujesz coś wspanialszego niż następny przedmiot, który będzie bezużytecznie leżał głęboko w szufladzie – zdołasz obdarzyć go niezwykłym przeżyciem, do którego wracać będziecie nie raz we wspomnieniach. Motolotnia to niesamowita maszyna, która równocześnie łączy w sobie prędkość zapewnianą poprzez silnik z wspaniałymi emocjami podczas lotu. Za sprawą tego zdołamy bez ustanku kontrolować kierunek swojego lotu. Nasz voucher obejmuje profesjonalny instruktaż pilota z doświadczeniem, który również dokładnie ocenia warunki atmosferyczne danego dnia i wydaje zgodę na start. Oficjalnie motolotniarze wzbijają się na wysokość 4 tys. m.n.p.m., żeby wzbić się powyżej tej wysokości obowiązkowa już jest specjalna aparatura tlenowa.

 

By móc podziwiać cudowny krajobraz naszej ojczyzny starczy znacząco niższa wysokość. Jeżeli jednostka, której chciałbyś sprawić niespodziankę, kocha dreszczyk emocji skok na bungee z pewnością zapewni skok adrenaliny. Taki skok odbywa się pod pieczą profesjonalnego instruktora, który cały czas czuwa nad bezpieczeństwem uczestnika. Podarunek dla ukochanego w ogóle nie musi być zwyczajny. Zapewnij www.prezentzycia.pl/pl/s/prezent-dla-niego – fantastyczny lot i prawdziwą dawkę adrenaliny.